Spolupráce se školami

Co je nového v m.zone?

V rámci naší studentské platformy m.zone bychom vás rádi informovali o novinkách. Pokud ještě neznáte m.zone, podívejte se na www.emzone.cz. Jedná se o platformu, která sdružuje naše aktivity pro vysoké školy. Vše na jednom místě, vše pod jednou střechou Skupiny Metrostav.

Mgr. Markéta Purnochová,
foto archiv Metrostavu

N

ový akademický rok na Fakultě stavební Vysokého učení technického (FAST VUT) v Brně jsme společně slavnostně zahájili předáním prostor pro odpočinek a coworking samotným studentům. Tyto prostory, které v poslední době nebyly využívány, kompletně zrekonstruovali a vybavili kolegové ze společnosti Metrostav DIZ.

STUDENTŮM I PEDAGOGŮM

Stavební fakultě byly prostory předány do užívání v květnu a během prázdnin je dovybavili audiovizuální technikou. V příjemném prostředí nechybí ani kuchyňka s kávovarem a mikrovlnkami nebo třeba dobíjecí boxy na mobilní telefony. Studenti nyní mohou tento prostor využívat bez omezení. Coworkingový a odpočinkový prostor nese název m.zone.

M.zone v Brně je určena zejména studentům, je ale k dispozici i pedagogům pro organizaci dalších studijních aktivit nebo projektů. Za Skupinu Metrostav v ní plánujeme uspořádat diskusní bloky se studenty, prezentace našich staveb, nabídku praxí a dalších aktivit. Už se moc těšíme na společně strávený čas v těchto krásných prostorách.